Vždy připraven
Mějte vše pod kontrolou a v životě vás toho tolik nepřekvapí

JAK VÁM POMŮŽEME?

Vytvoříme či aktualizujeme vaše finanční portfolio a vybere finanční nástroje vhodné pro váš životní styl, práci či podnikání. 

CO TO VŠECHNO STOJÍ?

Naše základní sazba je 1 500 Kč/hod, častěji ale pracujeme se sazbou úkolovou. Před každou konzultací, či nadstandardní službou se dle předpokládané časové náročnosti domluvíme na částce a tu v žádném případě nepřekročíme. 

CO VŠECHNO LZE POJISTIT?

v

Majetek (movitý i nemovitý)

Předmětem pojištění mohou být domy, chaty, přístavky či jiné budovy, a to hotové i rozestavěné. Pojistit si můžete i veškeré věci v nich uložené (např. spotřebiče, šperky, obrazy, sportovní předměty a spoustu dalších) nebo třeba solární panely. Vaše auto pak můžete vybavit nejen povinným ručením, ale také havarijním pojištěním.

Duševní vlastnictví

Pojištění duševního vlastnictví zajistí ochranu i vašemu nehmotnému majetku. Ochrání vaše nápady, logo, firemní identitu a design nebo patenty proti jejich zneužité konkurencí.

Zdraví a cestování

Pokud myslíte i na sebe a své blízké, vyplatí se pojistit své zdraví za pomoci životního nebo úrazového pojištění. Na cestách vás pak v případě nenadálých událostí ochrání cestovní pojištění, které pokryje veškeré léčebné výlohy v zahraničí, výdaje za asistenční služby nebo vám vynahradí ztrátu zavazadel.

v

Zde Vložte Text Nadpisu

Máte otázku?

Mohlo by Vás zajímat...

Hypotéka

Pojištění

Majetek

Kontaktní údaje

Adresa: Velflíkova 1428/4, Praha 6 – Dejvice 
E-mail: info@kompletfinance.cz 
Tel.: 220 930 377
IČ: 24157562

Sociální sítě