Nechte Vaše peníze růst
Finanční plán je vaše cestovní mapa, podle které budete řídit své finance

v

CO JE FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ?

v

S finančním plánem je to podobné třeba jako s cestou na dovolenou. Představte si, že se chystáte vyrazit na dovolenou do Chorvatska. Asi budete vědět kdy tam chcete být a podle toho svojí cestu naplánujete. Dokážete odhadnout kdy asi musíte vyrazit, odhadnete možné dopravní komplikace, spočítáte si náklady a vyrazíte. Může se stát, že cestou bude objížďka, či jiná komplikace. Svojí trasu tedy přizpůsobíte. Ale nakonec do cíle přece jen dojedete. Třeba i s nějakým zpožděním. Protože cíl je jasně daný. Představte si jak by to dopadlo, kdybyste svůj cíl stále měnili podle dopravní situace, nálady, nebo třeba únavy. Nedojeli byste vůbec nikam, jen byste projeli spoustu peněz a všechen svůj čas, který byl vyhrazený na vaší dovolenou. 

A přesně toto dělá mnoho lidí se svými financemi. Někteří vůbec nemají jasný cíl. Jiní ho mají, ale jdou cestou, která k němu vůbec nevede. Jen na rozdíl od cesty na dovolenou, v životě na to máme jen jeden pokus. 

Finanční plán je vlastně vaše cestovní mapa, podle které budete řídit své finance. Cílem většiny z nás je finanční nezávislost v nějaké fázi svého života. Být rentiérem. Vytvořit úspory pro děti. Cesty k těmto cílům jsou ovšem delší, než na dovolenou do Chorvatska. Proto je klíčové mít nějaký plán jak k tomu dospět, aby každé finanční rozhodnutí do tohoto plánu zapadalo a zároveň mít zajištěné, že nějaká neočekávaná negativní událost neohrozí vaše cíle, nebo vaší rodinu.

v

v

JAK VÁM POMŮŽEME?

Vytvoříme či aktualizujeme vaše finanční portfolio a vybere finanční nástroje vhodné pro váš životní styl, práci či podnikání. 

CO TO VŠECHNO STOJÍ?

Naše základní sazba je 1 500 Kč/hod, častěji ale pracujeme se sazbou úkolovou. Před každou konzultací, či nadstandardní službou se dle předpokládané časové náročnosti domluvíme na částce a tu v žádném případě nepřekročíme. 

Zde Vložte Text Nadpisu

Máte otázku?

Mohlo by Vás zajímat...

Hypotéka

Pojištění

Majetek

Kontaktní údaje

Adresa: Velflíkova 1428/4, Praha 6 – Dejvice 
E-mail: info@kompletfinance.cz 
Tel.: 220 930 377
IČ: 24157562

Sociální sítě